Rubriky
Břeclav

Zapomeňte na tradiční držáky na toaletní papír s Wenko Static-Loc!

Snadné a praktické řešení

Značka Wenko představuje praktické držáky a háčky, které snadno drží bez lepidla a vrtání. Speciální a super silná přísavka totiž vše sama udrží. Stačí ji jen pořádně zamáčknout k hladkému, suchému a čistému povrchu jako je třeba právě obklad, a je hotovo. Do vteřiny tak na ní můžete zavěsit vše potřebné.

Není třeba se bát poškození stěny

Není vrtačka váš kamarád? Nebo se vám jen nechce vrtat do stěny a obkladu, protože se bojíte případného poškození? Řešením na tuto situaci je právě Wenko Static-Loc. Celý stojan nebo háček jde navíc s přísavkou i po tahu z povrchu sundat, takže i když se budete třeba stěhovat, věšák půjde s vámi.

Jednoduché použití

Stačí ji jen pořádně zamáčknout k hladkému, suchému a čistému povrchu jako je třeba právě obklad, a je hotovo. Tak jednoduché použití je opravdu pro každého. Vyrábějí se ve více různých typech a barvách, takže si můžete vybrat ten nejlepší k sobě domů.

Koupíte jej zde:

Wenko Static-loc stojan na toaletní papír

https://www.brega.cz/produkt/samodrzici-stojan-na-toaletni-papir-wenko-static-loc

Zajistěte si praktický stojan na toaletní papír Wenko Static-Loc a už se nebojte poškození stěny při instalaci. S přísavkou, která dokáže udržet všechno, je to nejen jednoduché, ale i rychlé!