Rubriky
Břeclav

TV stolek na kolečkách HORN – kvalitní designový kousek z masivu borovice


Kvalitní designový kousek – TV stolek na kolečkách HORN

Zpracování z masivu borovice

TV stolek na kolečkách HORN je vyroben z kvalitního masivu borovice v lakovaném provedení. Díky svému zpracování z masivu borovice působí velmi elegantně a především kvalitně. Tv stolek na kolečkách HORN je tedy opravdovým klenotem pokud hledáte kousek, na který budete hrdi a který rozhodně odliší váš interiér.

Jednoduchý a funkční design

Díky svému designu a především kolečkám, která jsou u tohoto TV stolu součástí, můžete jednoduše přemístit váš televizor kamkoliv v místnosti. Stolek má jednu zásuvku s kovovými pojezdy a dvě otevřené poličky. Tento design vám umožní ukládat různé druhy příslušenství pro váš televizor, jako jsou například konzoly či DVD přehrávače.

Technické parametry

Tv stolek na kolečkách HORN má následující technické parametry:

  • Šířka: 67 cm
  • Hloubka: 37 cm
  • Výška: 65 cm
  • Hmotnost: 14 kg
  • Materiál: Masiv borovice
  • Povrch: Lakovaný

Kde si TV stolek koupit?

Pokud vás tento kvalitní a designový kousek oslovil, můžete si jej zakoupit na stránkách srovnavacnabytku.cz, kde si můžete kromě již zmíněných parametrů v detailu prohlédnout i fotky TV stolu a získat tak lepší představu o jeho velikosti a designu.

TV stolek na kolečkách HORN

Celkově se jedná o kvalitní a designový kousek, který určitě stojí za to. Díky svým rozměrům i designu se hodí do každého interiéru, ať už se jedná o moderní či klasický design. Podle mého názoru je tedy TV stolek HORN skvělou volbou, kterou si užijete na mnoho let.