Rubriky
Břeclav

Stylový psací stůl OLI 03 v onyxově černém provedení od MEBLINE

Psací stůl patří mezi ty nábytek do kanceláře, který potřebujeme k optimálnímu vykonávání práce. Ne každý má ale tu možnost si pořídit kancelářský stůl, který by se hodil k ostatnímu interiéru. Pokud hledáte stylový, praktický a zároveň kvalitní psací stůl, může vás zaujmout model OLI 03 od MEBLINE.

Rozměry a specifické informace:

Psací stůl OLI 03 v onyxově černém provedení je poměrně velký, což znamená, že vám nabídne dostatek prostoru k pohodlnému psaní, kreslení nebo pracování s počítačem. Jeho rozměry jsou:

  • Šířka: 120 cm
  • Výška: 75 cm
  • Hloubka: 50 cm

Psací stůl OLI 03 vyrábí MEBLINE a jeho specifické informace jsou:

  • Barevné provedení: Onyx Černý (24W3LX03)
  • Materiál: Deska z laminátu

Pokud hledáte precizní, robustní, ale zároveň designový a praktický psací stůl, může být psací stůl OLI 03 ta správná volba.

Dodatečné informace a Ostatní nábytek HELVETIA

K dostání jsou u společnosti MEBLINE i další doplňky, které vám usnadní psaní a uspoří místo na stole. Tento výrobce má v nabídce třeba také úložné šuplíky nebo regály, které se perfektně hodí k tomuto psacímu stolu. Navíc, právě pro vás náš partner SIDONIA připravil to nejlepší, co nabízí – právě tento úžasný psací stůl!

Meblin OLI 03

Pokud si pořídíte psací stůl OLI 03 od MEBLINE, můžete si být jisti, že jste si pořídili kvalitní a stylový nábytek, který vám bude sloužit na mnoho let. Navíc, psací stůl OLI 03 má záruku 24 měsíců, tudíž si ho klidně můžete pořídit i do své firmy.