Rubriky
Břeclav

Stylový konferenční stolek TINDEN C dub masiv/černá pro váš moderní interiér

Konferenční stolek TINDEN C je prvek, který dokáže zútulnit místnost a dát jí ráz v moderním stylu. Tenhle kousek není jen uvítací rohož, ale dokáže nabídnout mnoho dalších využití – od uspořádání květinových aranžmá až po suvenýry. Pokud patříte k těm, kteří milují kvalitu a vysokou úroveň zpracování, tento stůl vás nezklame.

Stůl plný elegancy a jednoduchosti

TINDEN C je konferenční stolek, který svým minimalismem dokáže dát najevo to nejdůležitější – útulnost. Deska tohoto stolu je vyrobena z masivního dubového dřeva a nohy jsou z kovu v černé barvě. Kombinace těchto materiálů se navzájem doplňuje a dává stolu vysokou estetickou hodnotu.

Nabídku stolu v černé a dubové barvě najdete na stránkách nabytekhned.cz, kde můžete snadno a rychle objednat.

Rozměry a další informace o stolu

Stůl má rozměry 60 x 54 x 60 centimetrů, což je ideální velikost pro obývací pokoj nebo kancelář. V případě potřeby můžete zvolit větší desku, která bude nabízena v širší nabídce. Materiály, ze kterých je stůl vyroben, zaručují kvalitu a odolnost. Dodává se v demontu, což usnadní jeho transport a budete si ho moci snadno poskládat sami. Díky záruce 24 měsíců se nemusíte bát únavy a poškození.

Stylový konferenční stolek TINDEN C dub masiv/černá

TINDEN C je ideální řešení pro ty, kteří hledají jednoduchý design s prvky rustikálního stylu. Praktickost stolu spojená s jeho vysokou kvalitou a estetickou hodnotou dokáže vytvořit útulné místo pro odpočinek, práci nebo setkání s přáteli.