Rubriky
Břeclav

Oranžovohnědá rozkládací pohovka Emile od Bobochic Paris: Spojení funkcionality a stylu

Pohovky Emile od Bobochic Paris na první pohled zaujmou kombinací moderního a skandinávského stylu se špetkou francouzské elegance. Nejenže tento nábytek vypadá skvěle, ale nabízí i výbornou funkčnost.

Moderní design s francouzskou elegancí

Oranžovohnědá barva pohovky Emile od Bobochic Paris přináší do interiéru vynikající prvek barevného kontrastu. Kombinace barevných odstínů vypadá velice sofistikovaně a elegantně. Díky svému designu bude pohovka překypovat francouzským šarmem.

Štíhlé nohy ze dřeva dodávají pohovce Emile od Bobochic Paris trendy skandinávský vzhled. Celá pohovka je pak zakončena střídmými liniemi. Takový design se bude vyjímat v jakémkoliv typu interiéru, zda už máte moderní byt nebo jste si zřídili rustikální chatu.

Funkčnost od A do Z

Kromě atraktivního designu nabízí Emile od Bobochic Paris několik prvků, které vám umožní vysoký komfort. Pohovka se dá velice snadno rozložit a vytvořit tak pohodlné místo k spaní. Toto řešení se jistě velmi hodí, pokud často přijímáte návštěvy nebo máte málo prostoru.

A pokud vám přijde, že prostor pro úložné účely chybí, opak je pravdou. Emile od Bobochic Paris je vybavena úložným prostorem o velikosti 190 x 61 x 17,5 cm, takže s úložným prostorem už nebudete mít problém.

Nepostradatelná součást vašeho domova

Pohovka Emile od Bobochic Paris je pohodlná, stylová a funkční. Nejenže dokonale zapadne a zaujme svoji elegance kdekoliv ji postavíte, ale také nabízí širokou škálu funkcionality.

Oranžovohnědá rozkládací pohovka Emile od Bobochic Paris je vynikající volbou, pokud hledáte něco, co dokáže svou moderní, francouzskou eleganci spojit s přidanou hodnotou praktičnosti a úložného prostoru.

Přejděte na stránku produktu nyní a pořiďte si vynikající kousek nábytku značky Bobochic Paris do vašeho domova.

Oranžovohnědá rozkládací pohovka Emile od Bobochic Paris

POZNÁMKA: Potahy nejsou snímatelné.