Rubriky
Břeclav

Novinkou je posuvná šatní skříň CLP s délkou 150cm a zrcadlovými dveřmi wenge barvy


Popis produktu

Šatní skříň posuvná CLP se zrcadlem je novým produktem v sortimentu nábytku a právem si získává pozornost zákazníků. Skříň je velká, ale přesto působí velmi elegantně a vkusně. Její délka činí 150 cm, což umožňuje uskladnit veškeré vaše oblečení na jednom místě.

Wenge barva dodává skříni unikátní vzhled a tak tuto šatní skříň můžete s klidem umístit do jakéhokoliv interiéru.

Největším lákadlem této šatní skříně jsou posuvné dveře, které jsou opatřeny zrcadlem. Díky tomuto řešení nebudete potřebovat zrcadlo navíc v místnosti a ušetříte tak prostor.

Vlastnosti produktu

Následující vlastnosti potvrdí, že jde o prvotřídní produkt s vynikajícími vlastnostmi:

Design

Výrazným designovým prvkem šatní skříně je wenge barva a posuvné dveře pokryté celoplošným zrcadlem. Skříň se tak stává nejen praktickým, ale i estetickým doplňkem do vaší ložnice.

Velikost

Délka celé šatní skříně CLP s posuvnými zrcadlovými dveřmi činí 150 cm, což z ní činí ideální řešení pro uskladnění vašeho oblečení. Šatní skříň tak nabízí dostatek prostoru pro oblečení jak pro jednu, tak i pro více osob.

Úložné prostory

Vnitřek šatní skříně CLP nabízí dostatek úložného prostoru pro oblečení a doplňky. Čtyři úložné police a dvě závěsné tyče vám umožní uskladnit vaše oblečení podle vašich potřeb.

Závěr

Pokud hledáte rozumnou cenu za prvotřídní šatní skříň s posuvnými dveřmi a zrcadly, šatní skříň CLP se zrcadlem a délkou 150cm je ideální volbou pro vás. Navíc, díky kvalitě a designu, tuto skříň můžete umístit do jakéhokoliv interiéru a vždy bude vypadat skvěle.

Šatní skříň posuvná CLP se zrcadlem

Objednat si tuto šatní skříň můžete na stránkách nábytku Přehledně za skvělou cenu. Odkaz na produkt naleznete zde.