Rubriky
Břeclav

Nová dřezová baterie Grohe Tallinn s otočným ramínkem chrom 30420000 – ideální volba pro vaši kuchyni!

Jste unaveni z vaší staré nevyhovující dřezové baterie? Nebo hledáte něco nového a moderního? Pokud ano, máme pro vás perfektní řešení – novou dřezovou baterii Grohe Tallinn s otočným ramínkem chrom 30420000.

Páková stojánková dřezová baterie

Tato baterie je ideální pro vaši kuchyni. Je navržena tak, aby usnadnila vaši práci při mytí nádobí a přípravě jídel. Je vybavena pákou pro snadné nastavení teploty a průtoku vody. Navíc, díky stojánkovému designu, se baterie harmonicky hodí ke každému typu dřezu.

Výška baterie

Jednou z hlavních výhod této baterie je její výška. S výškou 17,6 cm se tato baterie perfektně vyrovná těm největším hrncům, které v kuchyni používáte.

Při instalaci této baterie nemusíte získávat profesiionální pomoc, protože se snadno připojuje k vaší stávající vodovodní baterii. Navíc je vybavena otáčivým ramínkem, což vám poskytne lepší flexibilitu a dosah při mytí a čištění kuchyně.

Chromové provedení

Tato baterie je k dispozici v chromovém provedení. To znamená, že se bude skvěle hodit ke všem typům kuchyňských stylů a nábytku. Pokud tedy hledáte něco moderního, stylového a praktického, pak je tato baterie tou správnou volbou pro vás.

Objednat si tuto novou dřezovou baterii Grohe Tallinn s otočným ramínkem chrom 30420000 můžete na našich stránkách esrom.cz.

Dřezová baterie Grohe Tallinn s otočným ramínkem chrom 30420000