Rubriky
Břeclav

Nadpis: Rohová sedací souprava MARIALL v pravém provedení Monolith 84: Výjimečný design pro Váš interiér!


Rohová sedací souprava MARIALL v pravém provedení Monolith 84

Toužíte mít ve svém obývacím pokoji prostornou, rohovou sedací soupravu?

Sedací souprava MARIALL má rozměry 300 x 190 x 98 cm a je třeba také zmínit rozkládací mechaniku a úložný prostor, který v sobě obsahuje. Díky tomu získáte jednoduchým rozložením spací plochu o rozměrech 110 x 240 cm.

Vyberte si provedení a materiál podle svého vkusu

Rohová sedací souprava MARIALL je k dispozici v několika provedeních a materiálech.Potah může být vyroben ze syntetické kůže, látkové či koženkové varianty. Vhodné pro ty, kteří vyžadují praktickost a vzhled v jednom.

Provedení Monolith 84

MARIALl v provedení Monolith 84 je zcela originální designová řada a nabízí vysokou estetiku pro Váš interiér. Syntetická kůže v odstínu šedé grafity dodává sedací soupravě moderní vzhled. Pokud máte v bytě či domě minimalistický interiér, tato sedací souprava je skvělou volbou.

Komfort a kvalita za skvělou cenu

Rohová sedací souprava MARIALL splňuje především kvalitní zpracování a vysokou odolnost. Nezbytnou vlastností pro každou rozumnou investici. Sedací souprava MARIALL je k dostání za väčšinou přijatelnou cenu. K tomu budete mít v obývacím pokoji výjimečný kus nábytku, na který budou vaši přátelé závidět!

Pokud Vám tato moderní a elegantní sedací souprava zaujala, potom klikněte zde: https://www.interierio.cz/produkt/rohova-sedaci-souprava-mariall-prave-provedeni-provedeni-monolith-84

Rohová sedací souprava MARIALL