Rubriky
Břeclav

Nádherný a pohodlný Halmar Dvojsedák AMORINITO XL – Šedá/Zlatá

Elegantní dvojsedák/pohovka ve tvaru mušle, která se hodí do obývacího pokoje, ložnice, pracovny apod. Je čalouněný šedou látkou, nožičky jsou z chromované oceli ve zlaté barvě. Navíc je nádherný a pohodlný, co víc si přát?

Hodí se kamkoliv

Tento nádherný Halmar Dvojsedák AMORINITO XL – Šedá/Zlatá se hodí kamkoli, kde potřebujete elegantní a pohodlné sezení. V obývacím pokoji se stane tím pravým místem pro odpočinek po náročném dni v práci. V ložnici může sloužit jako čtecí koutek nebo si na něm můžete v klidu připravit své oblečení na další den. V pracovně zase jako místo, kde si můžete odpočinout během spočinutí od práce.

Nádherný vzhled

Jeho šedá barva dodává elegantní a moderní vzhled, který zapadne do každého interiéru. A nožičky z chromované oceli ve zlaté barvě dodávají punc luxusu.

Pohodlí na prvním místě

Tento Halmar Dvojsedák AMORINITO XL – Šedá/Zlatá není jen krásný, ale také velmi pohodlný. Jeho tvar nabízí dokonalou oporu pro vaše záda a paže. Sedací část má dostatek prostoru pro sedící osobu, a to vše v kombinaci s kvalitními materiály, které byly použity při výrobě tohoto kousku.

Pokud hledáte nejen pohodlné, ale i elegantní sezení, rozhodně byste si měli prohlédnout tento nádherný Halmar Dvojsedák AMORINITO XL – Šedá/Zlatá, který najdete na stránkách Codina.cz. Navíc si ho můžete pořídit za velmi atraktivní cenu.

Halmar Dvojsedák AMORINITO XL - Šedá/Zlatá

Neotálejte a pořiďte si tento kousek do svého interiéru ještě dnes!