Rubriky
Břeclav

Nabídka: Rohová sedací souprava LORI kronos 22 levý od MEBLINE


Rozměry

Šířka: 360cm

Výška: 84cm

Délka: 178cm / 224cm

Rozměry dodatkowe

Spací plocha: 144cm x 310cm

Podrobnosti

Strana rohu: Levá

Úložný prostor: Ano

Tkanina jako na obrázku: Kronos 22

Rozkládací funkce na spaní: Ano

Nábytek vhodný do prostoru (celočalouněný): Ano

Polštáře v ceně: Ano

Konstrukce

Dřevěný rám: Ano

Pružina Faliste: Ano

Pěna T30: Ano

Další informace

Záruka: 24 měsíců

Tento kousek od MEBLINE rozhodně stojí za to. Pokud hledáte moderní rohovou sedací soupravu s rozkládací funkcí na spaní, neváhejte a sáhněte po této. Nabízí skvělou prostornost a pohodlí pro celou rodinu. Navíc je vybavena úložným prostorem, kde můžete schovat různé věci a udržet tak váš obývací pokoj stále upravený. Zvolená tkanina Kronos 22 dodává sedací soupravě stylový vzhled. Rozměry jsou takové, že se v pohodě vejde i do menších bytů nebo pokojů. Pokud máte levý roh, je to pro vás ideální volba.

Zde najdete odkaz, kde si můžete soupravu zakoupit. Výhodou této akce je i to, že získáte polštáře zdarma, takže vám nebude chybět ani pohodlí.

Má rohová sedací souprava solidní konstrukci, dřevěný rám, pružiny Faliste a pěnu T30. Tento nábytek bude mít výdrž, takže nebudete muset po delší době řešit nějaké opravy. Navíc získáte 24měsíční záruku, což vám dodá jistotu.

Chcete si pořídit nábytek, který bude nejen praktický, ale i stylový? Pak je tato rohová sedací souprava od MEBLINE tou pravou volbou. S rozkládací funkcí na spaní a úložným prostorem nabídne mnoho výhod. Navíc je v ceně i polštáře, takže vám žádný komfort neunikne. Vyberte si kus nábytku, který vám bude sloužit po mnoho let a zútulní váš obývací pokoj.