Rubriky
Břeclav

Multifunkční skříňka HERCULES 3104 – spojení elegance bílé a ořechového dřeva

Skříňky patří do každé domácnosti jako nedílná součást nábytku, a proto je důležité vybírat kvalitní a hlavně funkční kusy. Multifunkční skříňka HERCULES 3104, kterou nabízí obchod Nábytek přehledně, více než splní vaše očekávání.

Funkčnost

Jednou z mnoha předností této skříňky je fakt, že nabízí čtyři úložné prostory. Ty jsou navíc vybaveny poličkami, což usnadní skladování a přehlednost. Skříňka HERCULES 3104 tak může sloužit jako praktická komoda v obývacím pokoji, ale také jako prostorný a přitom kompaktní prádelník v ložnici. Pokud ji umístíte do chodby, získáte elegantní nástěnný nábytek s dostatkem prostoru na uložení vašich věcí.

Design

Kromě funkčnosti se můžete těšit na nádherný design. Skříňka HERCULES 3104 kombinuje klasickou bílou s teplými tóny ořechového dřeva, což vytváří stylový kontrast. Detaily, jako jsou kulaté černé úchytky, dodávají celému kusu nábytku moderní vzhled.

Materiál a rozměry

Multifunkční skříňka HERCULES 3104 je vyrobena z kvalitní melaminem potažené dřevotřísky s tloušťkou 18 mm. Skříňka stojí na vyšších nožičkách, což usnadní úklid pod ní a výška 120 cm zajistí dostatečné úložné prostory. Délka skříňky činí 105 cm a hloubka 35 cm.

Multifunkční skříňka HERCULES 3104

Vyberte si skříňku HERCULES 3104 od Nábytku přehledně, a určitě nebudete litovat!