Rubriky
Břeclav

Moderní vysoké bílé lehátko CLEOPAS od BIZZOTTO (0663143)


O PRODUKTU

Designové polohovatelné venkovní lehátko CLEOPAS od italského výrobce stylového nábytku BIZZOTTO je skvělým doplňkem jak do interiéru, tak i do exteriéru. Jeho konstrukce z práškovaného hliníku a syntetického vlákna garantuje lehkost, pohodlnost a nadčasovost lehátka. Masivní práškované hliníkové lehátko v krásném bílém odstínu s perfektním trendy designem je skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí relaxovat a odpočívat se stylem.

Pro výbornou stabilitu a zároveň pohodlnou manipulaci jsou na 2 nohách kolečka. Polohovatelná opěrka se bude velmi hodit při opalování a čtení. Lehátko CLEOPAS je vysoké a široké, což zaručuje maximální pohodlí při ležení i při posazení.

Na stránkách maliboo.cz si můžete toto lehátko objednat kliknutím na tento odkaz:
https://www.maliboo.cz/produkt/bizzotto-lehatko-cleopas-vysoke-bile-0663143

S ČÍM LADIT

CLEOPAS je moderní a stylové venkovní polohovatelné lehátko, které se krásně hodí do každého prostoru. Nejlépe ho využijete na zahradě u bazénu, na terase nebo na balkoně k relaxaci a opalování. Díky modernímu vzhledu zaručeně pozvedne vaši zahradu a je k dostání také v dalších barevných variantách. K tomuto lehátku můžete vybrat nábytek ve stejném designu nebo si nechat původnost a zvolit nábytek v kontrastní barvě.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Materiál sedáku: syntetické vlákno

Barva sedáku: světle šedá

Materiál konstrukce: práškovaný hliník

Barva konstrukce: bílá

Rozměry vxšxd: 105x61x192 cm

Výška sedáku: 43 cm

MONTÁŽ A PÉČE

Montáž: není nutná

Péče: nečistoty odstraňujte suchým či vlhkým hadříkem

Lehátko Cleopas

Lehátko Cleopas v exteriéru

Lehátko Cleopas v interiéru

Lehátko Cleopas v přírodě