Rubriky
Břeclav

Moderní skříň Saga SI1 v kombinaci betonu, bílého matu a dubu


Přihlášení do domova

Přáli jste si někdy skříň jako z amerických filmů, která je tak velká, že do ní musíte vkročit, abyste se dostali až dozadu? Pokud ano, pak máte štěstí! Skříň Saga SI1 je přesně to, co hledáte. Nejenže je velká, ale také vypadá naprosto krásně. Dodáváme ji v kombinaci beton/bílý mat/dub, což ji dává moderní vzhled.

Odkaz na produkt: Skrín Saga SI1 – betón/bílý mat/dub

Materiál: LTD. Osvětlení není součástí, ale lze dokoupit. Nábytek je dodáván v demontu.

Parametry

Šířka x výška x hloubka: 135 x 190 x 135 cm. To znamená, že tuto skříň jednoduše nemůžete přehlédnout. Navíc, díky svému modernímu vzhledu, se bude skvěle hodit do každé místnosti. Pokud potřebujete mnoho úložného prostoru nebo jen hledáte skříň, která by byla prostě krásná, potom je tato skříň Saga SI1 tím pravým řešením.

Funkce a design

Design této skříně je nádherný. Jsou zde různé tóny šedé a bílé, kombinované s dřevem dubu. Tyto prvky dělají z této skříně opravdu moderní designový kousek. Ale to nejsou jediné funkce, co nabízí. V této skříni se skrývá mnoho úložného prostoru, který lze využít pro oblečení, doplňky nebo cokoli jiného. S takovou skříní jako je tato, nebude mít nikdy problém s nedostatkem úložného prostoru.

Skrín Saga SI1 - betón/bílý mat/dub

Jak vidíte, tato skříň Saga SI1 je něco víc, než jen kus nábytku. To je kus nábytku s moderním designem, mnoho funkčním úložným prostorem a to vše s velkými rozměry. Pokud hledáte krásnou, moderní a velkou skříň, poté je Skřín Saga SI1 ta pravá volba pro vás.