Rubriky
Břeclav

MODERNÍ SKŘÍŇ MARLETT S ZRCADLY V DUBU LEFKAS TM. PRO VAŠI LOŽNICI

Hledáte moderní a funkční šatní skříň pro vaši ložnici? Pak je pro vás určitě skvělou volbou kombinovaná šatní skříň Marlett s zrcadly. Tato skříň je nejen praktická, ale také skvěle vypadá a díky svému designu skvěle zapadne do každé moderní ložnice.

Barva: dub lefkas tmavý

Moderní styl této skříně podtrhuje i její barva – dub lefkas tmavý, která se skvěle hodí k ostatním nábytkovým kusům v moderním stylu. Barva je velmi elegantní a dotváří celkový dojem z vaší ložnice. Skříň je vyrobena z lamina o tloušťce 15 mm, což zajišťuje její pevnost a odolnost.

Rozměry (šxhxv): 113 x 53 x 197 cm

Rozměry této skříně jsou 113 x 53 x 197 cm, takže se skvěle hodí do menších ložnic. Přesto nabízí dostatek úložného prostoru, a to jak na šatní tyči, tak na policích. Skříň má nosnost šatní tyče až 10 kg a polic až 5 kg.

Bezúchytový systém

Bezúchytový systém této skříně poskytuje nejen moderní design, ale také praktičnost. Díky tomuto systému nebudete muset řešit vypadávající ručky, což zaručí delší životnost vašeho nábytku. Otevírat a zavírat dveře skříně je velmi snadné a intuitivní.

Materiál: lamino, tloušťka 15 mm

Skříň je vyrobena z kvalitního materiálu, který zaručuje její odolnost. Lamino s tloušťkou 15 mm se vyznačuje pevností, pružností a také kvalitním povrchem, který odolává působení vlhkosti a poškrábání. Díky tomu bude vaše skříň vypadat jako nová i po mnoha letech používání.

Obrázek skříně Marlett

Působivý vzhled této skříně podtrhují zrcadla na předních dveřích, která opticky zvětšují prostor vaší ložnice. Navíc je můžete využít při oblékání jako praktický pomocník. Skříň Marlett skvěle zapadne do každé moderní ložnice a bude sloužit řadu let.

Potřebujete kvalitní a moderní šatní skříň? Navštivte web https://www.velkynabytek.cz/produkt/marlett-skrin-2d-se-zrcadly-dub-lefkas-tmavy a objednejte si ji ještě dnes. Skříň Marlett je dodávána v demontu, takže ji snadno dopravíte a zmontujete přesně podle vašich potřeb.