Rubriky
Břeclav

Moderní posuvné dveře s tichým dojezdem – Expedo Dolano I v dekoru sonoma, velikost 96,5×205 cm

Když si chcete vybavit interiér svého bytu, jednou z prvních věcí, na které člověk pomyslí, jsou dveře. Dveře jsou nenahraditelným kusem nábytku a mohou být skvělým prvkem na zvýraznění stylu Vašeho interiéru.

Posuvné dveře DOLANO I

Posuvné dveře se stávají v moderním bydlení stále populárnější volbou. A podobně jako u většiny nábytku, jsou k dispozici v různých stylech, velikostech a dekorech. Expedo Dolano I jsou moderní posuvné dveře s tichým dojezdem, které jsou vyráběny zakázkově na míru.

Můžete je využít jako klasický vchod do další místnosti, nebo do speciálně vytvořené šatny. Jsou vyrobeny z materiálu o šířce 16 mm a opatřeny hranami ABS. Pro snadnější otevření disponují i hliníkovou rukojetí.

Jejich instalace je velmi snadná a součástí jsou i krycí a pojezdová lišta, instalační materiál. Jak vidíte, zajišťujeme Vám kompletní nabídku s názvem Expedo Dolano I.

Výhody posuvných dveří

  • Úspora místa: Posuvné dveře nezabírají tak mnoho prostoru jako klasické dveře, které se otevírají do vnitřku nebo ven z místnosti.
  • Snadná manipulace: Otevírání a zavírání posuvných dveří je velmi snadné a může to udělat kdokoli, aniž by se musel s nimi pere i kvůli vyšší hmotnosti.
  • Designové možnosti: Kromě výše uvedených výhod můžete posuvné dveře použít i jako designový prvek Vašeho interiéru. Decory dveří se mohou lišit od různých druhů dřeva, lesklých povrchů, až po průhledné nebo u kalené sklo.

A jakých výhod se můžete těšit při použití posuvných dveří Expedo Dolano I? Dveře jsou nejen vyrobeny z kvalitních materiálů, ale také jsou vybaveny mnoha užitečnými funkcemi.

ABS hrany dodávají dveřím pevnost a stabilitu. Tyto hrany se používají pro ochranu před nežádoucím hygienickým rizikem: vlhkostí a bakteriemi.

Hliníková rukojeť umožňuje snadnější manipulaci s dveřmi a také zajišťuje vkusné estetické řešení.

Krycí a pojezdová lišta s hladkým průběhem umožňuje tiché otevírání a zavírání dveří.

Použité materiály jsou LTD, kov, a PVC.

Zvolte si dekor

Posuvné dveře Expedo Dolano I jsou vyráběny v mnoha dekorech, takže si jistě vyberete ten, který dokonale ladí s Vaším interiérem!

Nabízíme Vám dekor sonoma rozměru 96,5 x 205 cm. Podívejte se na naši stránku s nábytkem na odkaz Expedo Dolano I, kde si můžete prohlédnout další dekory, velikosti a varianty tohoto produktu. Vyberte si takové dveře, které zapadnou do Vaší domácnosti!

Závěr

Pojištění bytu, moderní nábytek nebo posuvné dveře. Všechny tyto kousky Vám mohou specializované společnosti nabídnout. Naše společnost vám nabízí kvalitní a inovativní řešení. Proto neváhejte a navštivte naši stránku s nábytkem. K nákupu našich posuvných dveří vás nyní zveme zvláštním způsobem, s 15% slevou na všech našich produktech, pokud na naši stránku vložíte doporučený kód. Nabídka platí jen několik dní, tak neváhejte a nakupujte u nás!