Rubriky
Břeclav

Moderní jídelní stůl BERGEN BL140 s unikátním designem a vysokou kvalitou materiálů – dub jaskson hickory/grafit od Tempo Kondela


Moderní jídelní stůl BERGEN BL140 od Tempo Kondela

Unikátní design a vysoká kvalita materiálů

Chcete mít ve své jídelně stůl, který bude atraktivní svým designem a zároveň bude vyroben z kvalitních materiálů? Pak je tu pro Vás jídelní stůl BERGEN BL140 od firmy Tempo Kondela.

Jídelní stůl BERGEN BL140

Tento stůl je vyroben z laminované dřevotřísky, což zaručuje jeho pevnost a odolnost. Hrany stolu jsou opatřeny ABS, což prodlužuje jeho životnost a chrání před poškozením.

Stůl má rozměr 140×80 cm a je nerozkládací. Jeho barevné provedení je dub jaskson hickory / grafit / černá. Tuto kombinaci barev ocení lidé, kteří milují moderní design, ale zároveň si chtějí zachovat klasický vzhled.

Pokud tedy hledáte stůl s unikátním designem a vysokou kvalitou materiálů, je jídelní stůl BERGEN BL140 tou správnou volbou pro Vás.

Doprava a montáž

Jídelní stůl BERGEN BL140 je dodáván v demontu. To znamená, že si ho musíte sami složit. Nicméně, stůl je dodáván s podrobným návodem, a tak není složité ho smontovat.

Pamatujte ale na to, že stůl je poměrně těžký, a tak je potřeba mít na jeho dopravu dostatečně velké auto a více lidí, kteří Vám s ním pomohou.

BERGEN BL140 - detail

Pokud se rozhodnete pro jídelní stůl BERGEN BL140, můžete si ho objednat na stránkách nabytekted.cz, kde jej najdete za velmi výhodnou cenu.