Rubriky
Břeclav

Moderní černé stropní svítidlo Sotto Luce Mika XS CP s průměrem 20 cm

Vpusťte do svého domova kus moderního osvětlení. Nechte se omámit dobře známými materiály, jakými jsou bavlna či kov.

Ovšem tentokrát s jednou výjimkou. Bavlna, ze které je zhotoveno textilní stínidlo je pokryta vrstvou laminátu. Vytváří tak rozličné odlesky a působí zcela novým dojmem.

Svítidla Sotto Luce si zamilujete, protože:

1. Ručně vyfoukané sklo

Všechna skla použitá v osvícení jsou foukaná ručně. Díky tomu má každé svítidlo svůj jedinečný charakter a může se pyšnit vysokou kvalitou zpracování.

2. Ruční dekorativní výroba

Ruční je i dekorativní výroba včetně textilních či kovových částí. Každé svítidlo má svůj originální design a je pečlivě vyrobené s precizností a kreativitou.

3. Kvalitní komponenty z Evropy

Všechna světla a svítidla se vyrábí v Evropě z komponentů, které prochází přísným výběrem. Sotto Luce klade důraz na kvalitu a spolehlivost svých produktů, aby mohla nabízet nejlepší zážitek z osvětlení.

4. Variabilní kolekce

Sotto Luce nabízí i variabilní kolekce, ve kterých si přizpůsobíte osvětlení přímo na míru vašim představám. Vyberte si materiál, barvu, velikost a typ osvětlení a vytvořte si svůj vysněný kousek osvětlení.

Toto moderní černé stropní svítidlo Sotto Luce Mika XS CP s průměrem 20 cm je jedním z mnoha produktů od Sotto Luce, které vám nabízejí vynikající kvalitu a originální design. Pokud si tento kousek chcete pořídit a vpustit do svého interiéru moderní a elegantní osvětlení, navštivte tuto stránku a objednejte si ho ještě dnes!

Moderní stropní svítidlo Sotto Luce Mika XS CP
Moderní stropní svítidlo Sotto Luce Mika XS CP
Moderní stropní svítidlo Sotto Luce Mika XS CP