Rubriky
Břeclav

Moderní a prostorná komoda ŠIROKÁ KOMODA v antracitové barvě s Sonoma dubem

Komody jsou důležitou součástí každého domácnosti. Musíme se rozhodnout, co potřebujeme ukládat. Je důležité, aby byly komody funkční, ale také aby pasovaly do interiéru. No a pokud hledáte komodu, která bude stylová i praktická, jste na správném místě. ŠIROKÁ KOMODA v antracitové barvě s Sonoma dubem by mohla být tou správnou volbou. Tato komoda je nejen prostorná, ale také moderní a elegantní.

Vlastnosti ŠIROKÉ KOMODY

TYP: 7818-2558, KP: Dub Sonoma. Čelo a kryt jsou vyrobeny ze skla v antracitové barvě. Komoda disponuje 2 dvířky a 4 zásuvkami, které jsou opatřeny kovovými úchytkami. Rozměry komody jsou 180,4/98,7/40 cm.

Velikost této komody umožní ukládání různých věcí, ať už jsou to oblečení, knihy, dokumenty, nebo různé drobnosti. Komoda v antracitové barvě s Sonoma dubem dodáva každému prostoru našlápnutí stylu a elegance.

Výhody nákupu na nářadí-cz.cz

Jak už jsme zmiňovali, komody jsou důležitou součástí interiéru. Proto je důležité vybrat si kvalitní kus nábytku, který bude vyhovovat jak svým designem, tak svou konstrukcí a bude vám sloužit po dlouhá léta. Pokud jste se rozhodli pro ŠIROKOU KOMODU v antracitové barvě s Sonoma dubem, proč nevyužít výhod nákupu na nářadí-cz.cz?

Naše firma je jedním z nejlepších specializovaných prodejců nábytku v České republice. Nabízíme široký sortiment všeho druhu nábytku a také se vám budeme snažit uspokojit všechny vaše požadavky a potřeby.

Přehledné katalogy nábytku, akční ceny a rychlé dodání vám pomohou ušetřit čas a energii. Za nákupem na www.naradi-cz.cz získáte velkou výhodu, nejenže ušetříte peníze díky neustále probíhajícím výprodejům, ale také získáte kvalitní a spolehlivou službu, která je vám k dispozici 7 dní v týdnu.

Nečekejte a objednejte si ŠIROKOU KOMODU v antracitové barvě s Sonoma dubem právě teď. Budeme se na vás těšit.

novel sioka komoda antracitova - sonoma dub