Rubriky
Břeclav

Krásná korálová látková podnožka Teulat Sadira – rozměry 43 x 69 cm


Krásná korálová látková podnožka Teulat Sadira

Rozměry 43 x 69 cm

K elegantnímu křeslu si můžete také pořídit tuto elegantní podnožku Sadira od značky Teulat. Velmi příjemné látkové čalounění vám poskytne opravdový komfort. Lakovaná kovová podnož zaručí maximální stabilitu a dodá elegantní vzhled. Dopřejte si po náročném dni kvalitní a zasloužený odpočinek.

Královská krása v barvě korálu!

Příjemné látkové čalounění podnožky Teulat Sadira vás obepne jako pohodlná deka a umožní vám relaxovat, jak jen chcete. Perfektně se hodí k vašemu oblíbenému křeslu nebo pohovce a dodá pokojovému nábytku na kouzlu.

Teulat Sadira 43 x 69 cm

Elegantní lakovaná kovová podnož dodá podnožce Sadira nejen stabilitu, ale také vyšperkuje váš interiér. Moderní design lakované kovové konstrukce podpoří celkovou atmosféru pokoje a vytvoří dokonalý interiérový dojem.

Nikdy nebyla tak dokonalá kombinace designu a pohodlí!

Dopřejte si kvalitní odpočinek po náročném dni a relaxujte s podnožkou Teulat Sadira. Klikněte zde pro nákup: https://www.atcomplet.cz/produkt/koralove-cervena-latkova-podnozka-teulat-sadira-43-x-69-cm

Krásná a pohodlná podnožka Teulat Sadira

Uvolněte se a užijte si dokonalou pohodu. S podnožkou Sadira krásně relaxujete a pocity únavy prostě odplují pryč. Korálová barva podnožky je moderní a stylová a dají se k ní skvěle sladit i další interiérové doplňky jako polštáře nebo záclony.

Teulat Sadira – kombinace dokonalého designu, pohodlí a kvality!