Rubriky
Břeclav

Královský spánek s Bellatex Bavlněným povlečením Chryzantéma hnědá“ – rozměry 140 x 200 cm a 70 x 90 cm


Královský spánek s Bellatex Bavlněným povlečením Chryzantéma hnědá

Vlastnosti povlečení

Bellatex Bavlněné povlečení Chryzantéma hnědá je zhotovené z kvalitní bavlny, která přináší vysokou míru pohodlí při spánku. Povlečení je navíc nadčasové a dekorativní, takže se hodí do každého stylu ložnice.

Materiál, ze kterého je povlečení vyrobeno, je již sám o sobě velmi příjemný na dotek a přispívá k tomu, aby se vám v posteli spalo skvěle. Současně je pečlivě potisknuté, což zaručuje, že barvy na něm nevyblednou a ani se nevytváří nepěkné žmolkování nebo rýhy po čase.

Velkou výhodou je i to, že se povlečení snadno udržuje v čistotě. Stačí ho vyprat v pračce a sušit na vzduchu. Doporučuje se však prát po rubu se zapnutými uzávěry, aby se zamezilo poškození potisku.

Stačí vidět, jak kvalitní a dekorativní je toto povlečení, a hned si ho zamilujete.

Rozměry povlečení

Povlečení Chryzantéma hnědá je ideální pro všechny, kdo si potrpí na kvalitní a krásné bydlení. Součástí balení jsou dva kusy:

  • 1x povlak na polštář o rozměrech 70 x 90 cm,
  • 1x povlak na přikrývku o rozměrech 140 x 200 cm.

Vyberte si tuto hezkou soupravu a dopřejte si královský spánek!

Odkaz na nákup

Pokud se rozhodnete zakoupit bavlněné povlečení Chryzantéma hnědá od značky Bellatex, můžete kliknout na tento odkaz, který vás přesměruje na stránku pro konkrétní nákup.

Krásná ložnice s povlečením bavlna Chryzantéma hnědá

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost pořídit si toto bavlněné povlečení od značky Bellatex a zaručit si tak pohodlný a krásný spánek každou noc!