Rubriky
Břeclav

Královská elegance do vašeho interiéru: Váza AmeliaHome Sevilla I ve lahodně zelené barvě, rozměr 15,5*19

Váza Sevilla vyniká svým designem, který vyzdvihne krásu květin. Váza má na svém povrchu tvarované prvky, které poutají pozornost. Je vyrobená ze skla v lahvově zelené barvě. Ideální pro interiéry v moderním stylu.

V létě může být také krásnou ozdobou altánu nebo terasy. Vázu lze využít i samostatně jako interiérovou dekorací. Získáte tak dokonalý doplněk pro vaše oblíbené květiny.

Výrazný design

Váza Sevilla se pyšní neobyčejným designem, který ji ihned vystavuje do popředí. Skvěle se hodí do moderních interiérů, ale vyzkoušejte ji také v klasických prostředích. Řemeslníci se vytříbili v různých technikách, aby vytvořili tu nejkrásnější vázu.

V dobové historii byla váza spojována s významnými příležitostmi a jejich důležitostí. Proč nejít stejnou cestou i vy?

Skleněná krása

Váza AmeliaHome Sevilla I je vyrobená z kvalitního skla. Materiál je důležitý jak po stránce vzhledu, tak odolnosti a bezpečnosti. Skleněná váza se skvěle hodí pro různé druhy květin, protože zvýrazní jejich krásu. Zvolte si velikost podle toho, co se nejvíc hodí k vašemu interiéru.

Navíc, když do ní vložíte květiny, můžete se těšit na záplavu vůní a pozitivní energie. A koneckonců, kdo by nechtěl do svého bytu přinést trochu královské elegance?

Specifikace produktu

Váza Sevilla

  • Barva: lahvově zelená
  • Materiál: sklo
  • Značka: AmeliaHome

Pokud se vám líbí tento typ vázy, můžete se podívat i na další produkty ze série váza Sevilla na brega.cz.

Váza AmeliaHome Sevilla I ve lahodně zelené barvě

Buďte originální a dopřejte si krásnou vázu AmeliaHome Sevilla I ve lahodně zelené barvě pro vaše květiny a váš krásný interiér.