Rubriky
Břeclav

Koupě ŠIROKÉ KOMODY z řady Linea Natura z jádrového buku s barvami buku, rozměry 180/89,2/41 cm


Linea Natura: Elegance a Funkčnost

Vyberte si jednoduchou, ale elegantní ŠIROKOU KOMODU z řady Linea Natura. Tato komoda je vyrobena z částečného masivu jádrového buku s olejovaným povrchem. Nabízí prostor za 2 dvířky s celkem 2 vkládacími policemi a 4 zásuvky pro uložení vaší oděvní kolekce nebo různých věcí potřebných každý den. Součástí ŠIROKÉ KOMODY je také horní deska, kam si můžete umístit své oblíbené dekorační předměty.

Elegance v detalích

Komoda se pyšní řadou elegantních prvků, mezi nimiž nechybí žádný kousek z jádrového buku. Čelo a horní police jsou vyrobeny z masivu olejovaného jádrového buku. Boky komody jsou z imitace jádrového buku. Tento detail dodává ŠIROKÉ KOMODĚ příjemný a přirozený vzhled, který zapadne do každého interiéru.

Jednoduchý design pro snadnou kombinaci

ŠIROKÁ KOMODA z řady Linea Natura je navržena tak, aby dokonale zapadla do kteréhokoli interiéru. Její jednoduchý design umožňuje snadnou kombinaci s ostatním nábytkem,vzory tapet, či barevných kombinací.

Získejte funkční komodu již dnes!

Pokud hledáte kvalitní a funkční ŠIROKOU KOMODU, Linea Natura je tou správnou volbou. Uloží Vaše věci a zároveň vytvoří příjemnou atmosféru v jakémkoli interiéru.

Odhalte více informací o této ŠIROKÉ KOMODĚ

ŠIROKÁ KOMODA z řady Linea Natura
Detail ŠIROKÉ KOMODY z řady Linea Natura
Podrobnosti ŠIROKÉ KOMODY z řady Linea Natura