Rubriky
Břeclav

Dvojité dobrodružství v dětském pokoji pro kluky


Úvod

Dětský pokoj může být pro kluky skvělým místem pro dobrodružství, kde mohou být kreativní a zároveň si užít zábavu. Mnoho kluků se rádo přeměňuje v rytíře, piráty nebo dobrodruhy, ale proč si vybrat jen jednu věc? Pokud máte syna, který má rád více věcí najednou, můžete mu vytvořit dvojité dobrodružství v jeho dětském pokoji.

První dobrodružství: Vesmír

Jedním z možných témat pro dětský pokoj může být vesmír. Kluky toto téma fascinuje a mohou se při něm naučit spoustu nových věcí. Vyhledejte nálepky s hvězdami a planetami, které můžete přilepit na stěny, nebo zavěste malé modely planet do stropu. K tomu můžete přidat postel s vesmírným motivem a doplňky jako jsou polštáře nebo deky s hvězdným vzorem.

Druhé dobrodružství: Džungle

Druhým tématem může být džungle. To je pro kluky také velmi atraktivní, protože se mohou přeměnit v dobrodruhy a prozkoumat neprobádané teritorium. Nálepky s rostlinami a zvířaty jsou skvělým způsobem, jak vytvořit atmosféru džungle. Postel může být zdobená jako lůžko v pralese a doplňky jako jsou plyšoví opice nebo tygři mohou být skvělým doplňkem.

Závěr

Výše uvedené dvojité dobrodružství v dětském pokoji pro kluky jsou jen některé z mnoha možností, jak můžete vytvořit kreativní a zábavné prostředí pro svého syna. Zkombinujte různá témata, aby vaše dítě mělo co nejvíce možností pro hraní a objevování. Ať už se rozhodnete pro vesmír, džungli, piráty nebo něco úplně jiného, určitě vytvoříte prostor, ve kterém bude vaše dítě milovat hrát a trávit čas. Pokud hledáte inspiraci pro návrh dětského pokoje, navštivte medigrower.cz.