Rubriky
Břeclav

DekorStyle – Textilní koš na hračky s motivem lva v světle hnědém provedení

Každé dítě má rádo hračky, proto se vyplatí mít krabici, do které je může po skončení hry vhodit. Zde bude perfektním řešením lehký a prostorný koš. Kromě uložení hraček se dá využít i k uložení dek, knížek nebo oblečení. Nádoba je navíc ozdobena motivem lvího obličeje, který jí dodává kouzlo a dělá z ní půvabnou dekoraci do dětského pokoje.

Specifikace produktu:

  • Materiál: netkaná textílie
  • Barva: světle hnědá
  • Styl: skandinávský
  • Rozměry:

    • Výška: 29 cm
    • Šířka: 29 cm
    • Hloubka: 29 cm

Provedení koše v světle hnědé barvě a skandinávském stylu je velmi moderní a vypadá skvěle v každém dětském pokoji. Materiál z netkané textilie je velmi lehký, což umožňuje snadné přemísťování koše z jednoho místa na druhé. Navíc je tento materiál velmi odolný a snadno se udržuje v čistotě.

Jako rodiče můžete být rádi za to, že koš na hračky udržuje dětský pokoj v pořádku a děti mohou snadno najít své hračky, aniž by musely všechny prohrabávat. To jim usnadňuje najít si konkrétní hračku a navíc učí je udržovat pořádek a organizovat si své věci.

Pokud jste hledali ideální a praktický koš na hračky pro vaše dítě, určitě se podívejte na . Tento koš je ideální volbou pro vás i vaše dítě!

Koš na hračky s motivem lva v světle hnědém provedení

Díky provedení v skandinávském stylu je koš na hračky univerzální a hodí se do všech interiérů. Můžete ho umístit do dětského pokoje, ale také do obývacího pokoje či ložnice. Jeho rozměry jsou ideální pro snadné uložení a přemísťování.

Využití koše na hračky není omezeno pouze na dětské hračky. Můžete ho využít také jako úložný prostor pro deky, polštáře nebo dokonce oblečení. Netkaná textilie je dostatečně pevná a voděodolná, takže můžete beze strachu ukládat do koše i mokré prostěradla nebo koupací župany.

Koš na hračky s motivem lva v interiéru dětského pokoje

Navíc vás koš na hračky DekorStyle zaujme i svým designem v podobě lva. Motiv lvího obličeje je velmi půvabný a díky tomuto prvku se koš stane zajímavou dekorací do dětského pokoje. Děti si ho zamilují a rády si s ním budou hrát, pokládat hračky na jeho vypouklý vrch nebo se s ním hladit jako se skutečným lvem.

Vyberte si a uvidíte, jak snadno se dá udržovat pořádek v dětském pokoji!