Rubriky
Břeclav

Dekorativní dóza Ananas od značky KARE Design s výškou 31cm


Zlatý ananas pro uložení drobných pokladů

Přemýšlíte, kam uložit vaše drobné poklady? Ať již se jedná o nejrůznější sbírky, klíče, šperky nebo jiné maličkosti, dokonale vám poslouží zlatý ananas. Dekorativní dóza Ananas je vysoká 31 cm a snímatelná horní část slouží jako víko. Je vyrobena z pevného polyresinu odolného proti poškození. Díky ruční výrobě je každý kus naprosto jedinečný.

Dóza v podobě ananasu bude zároveň krásnou dekorací.

Uložte své věci stylově! Pokud hledáte originální a netradiční způsob, jak uložit své drobnosti, může být dekorativní dóza Ananas od značky KARE Design tou správnou volbou.

Tento elegantní a moderní kousek byl navržen tak, aby vynikl v každém interiéru. Jeho luxusní zlatá barva krásně lustruje a zaručuje, že dóza zaujme na první pohled.

Jedinečné ručně vyráběné dílo

Jak již bylo zmíněno, každá dóza Ananas je ručně vyrobená a naprosto jedinečná. To znamená, že můžete být jisti, že nikdo jiný nebude mít úplně stejnou verzi jako vy.

Je to skvělý způsob, jak si pořídit originální a osobitý předmět do vašeho domova.

Krásný design a originální vzhled jsou skvělým způsobem, jak přidat do vašeho bytu nějaké osobité a neotřelé prvky. A právě to nabízí tato dekorativní dóza od značky KARE Design.

Krásná i praktická

A co kromě krásného designu a jedinečnosti nabízí tato dóza lidem? Samozřejmě, že funkčnost není bezvýznamná. Dóza Ananas se přizpůsobí všem vašim potřebám.

Je perfektní pro uložení drobných předmětů, které pak snadno najdete, když je potřebujete.

Navíc je snadné vzít ji s sebou na cesty, protože je vysoká jen 31 cm, takže se vejde i do většího kufříku.

Unikátní designový kousek

Máte rádi neobvyklé a jedinečné věci? Pokud ano, produkty od značky KARE Design jsou pro vás jako stvořené. Designová společnost se specializuje na unikátní kousky nábytku a dekorací.

Dekorativní dóza Ananas je jen jedním z mnoha produktů, které nabízí tato ikonická značka.

Tento originální kousek se hodí do každého prostoru. Můžete ji umístit do vaší ložnice na noční stolky nebo do koupelny na police vedle zrcadla.

Chcete si do svého bytu přidat něco, co bude přitahovat pozornost a bude o vás něco vypovídat? Tak proč nezačít právě s tímto zlatým Ananasem?

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a objednejte si dekorativní dózu Ananas od značky KARE Design na www.nabytekted.cz/produkt/kare-design-dekorativni-doza-ananas-31cm.