Rubriky
Břeclav

Barevná porcelánová váza Graffiti Art od KARE Design o velikosti 24cm


Barevná porcelánová váza Graffiti Art od KARE Design

O velikosti 24cm

Barevná porcelánová váza Graffiti Art 24cm se pyšní zářivými barvami a abstraktním zobrazením. Je ručně malovaná, což jí dodává jedinečnost a příchuť vlastní galerie.

Její velikost 24cm jí přidává na majestátnosti a hmotnosti, díky čemuž působí jako skutečná umělecká díla. Vázu je tudíž možné použít jako dekoraci či jako vázu pro živé květiny. Její dominanci a výrazné barvy dokážou krásně podtrhnout i ty nejmenší květiny.

KARE DESIGN Barevná porcelánová váza Graffiti Art 24cm

Tento model 24cm vázy je skvělým kontrastem pro moderní komodu či perfektní doplněk v interiéru v retro stylu. Pokud by si na ni ale nelítaly pohledy z celé místnosti, mohli byste se snadno zaměřit na samotnou výšku, přes kterou váza disponuje. Použitím této vázy můžete tudíž získat mnohem vyšší míru elegancy a majestátnosti do vašeho domova.

Kde si vázu pořídit?

Neváhejte navštívit stránku https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/kare-design-barevna-porcelanova-vaza-graffiti-art-24cm, kde si můžete vázu zakoupit za velmi výhodnou cenu. Navíc si můžete zvolit jakékoli další produkty od stejného prodejce, které by vašemu interiéru dokázali dodat na kráse a kvalitě.

Barevná porcelánová váza Graffiti Art od KARE Design o velikosti 24cm

Věříme, že pořízením této krásné porcelánové vázy oslníte nejen své přátele a rodinu, ale také si dodáte velmi zvláštní kousek do své sbírky jedinečných uměleckých děl.