Rubriky
Břeclav

ASIR Koberec 100 x 160 s barevnými kočkami v různých odstínech


Dětský barevný koberec motivem KOČKY

je skvělou volbou pro rodiče, kteří hledají kvalitní a zároveň hezký koberec pro dětský pokoj. Tento koberec se skládá ze 100% sametu a vlákna, které zajišťují vysokou kvalitu a velmi příjemný povrch.

Materiál a rozměry

Materiál: Koberec je vyroben ze 100% sametu a vlákna, které jsou velmi příjemné na dotek. Díky tomuto materiálu i zpracování nabízí koberec od ASIR kvalitní povrch, který bude vyhovovat dětem i rodičům.

Rozměr: Koberec má rozměr 100 x 160 cm, což je ideální velikost pro dětský pokoj. Koberec tedy zabere dostatečný prostor, aby mohl být podlahu pokryt a současně je dostatečně malý, aby se hodil do malých místností, jako jsou například dětské pokoje.

Výška vlasu a gramáž

Výška vlasu: Koberec má výšku vlasu 10 mm. Tento parametr určuje, jak vysoké jsou jednotlivé vlákna na koberec, což zase určuje jak příjemný je koberec na dotek. Montáž této výšky vlasu je pro koberec ideální, protože poskytuje dostatek elasticity a tedy i pohodlí.

Gramáž: Koberec má gramáž 1000 g/m2, což znamená, kolik gramů materiálu je na každý metr čtvereční. Čím větší je hodnota gramáže, tím hustší a kvalitnější je povrch koberec. Vysoká gramáž zajišťuje, že se koberec nebudou rychle opotřebovávat a nebudou se objevovat prázdná místa v prostředí.

Antimikrobiální a protiskluzová spodní strana

Antibakteriální: Koberec od ASIR má antibakteriální úpravu, která zaručuje, že na povrchu se nebudou rozmnožovat bakterie a plísně. Dítě tak bude mít jistotu, že na koberec bez obav může lehnout a hrát si.

Protiskluzová spodní strana: Koberec je vybaven protiskluzovou spodní stranou, která zaručuje, že koberec nebude klouzat po podlaze. Tento prvek je pro koberec naprosto zásadní, protože je bezpečnější v případě, že dítě spadne nebo jestliže se rozhodne, že na koberec budou tančit.

Lze prát v pračce: Koberec od ASIR lze snadno vyčistit. Lze jej prát v pračce, takže nebude vždy nutné chodit do čistírny koberců. V případě, že na koberec něco vyleje, stačí jej jednoduše dát do pračky na šetrný program a bude jako nový.

Tento koberec má vynikající zpracování a vypadá skvěle v každém dětském pokoji. Pokud hledáte koberec pro dětský pokoj, který bude kvalitní, bezpečný a zároveň hezkým doplňkem interiéru, tak je tento koberec ideální volbou.

ASIR Koberec 100 x 160 s barevnými kočkami

Pokud Vás zaujal tento koberec, tak si jej můžete zakoupit jednoduše online. Najdete jej například na stránkách Interierio, kde si můžete vybrat ze široké nabídky barev a vzorů.